Diablo 2 - Magiczne Klejnoty

Strona poswiecona dla Magicznych Klejnotow


#1 2009-04-13 21:39:20

RadeQ

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-13
Posty: 14
Punktów :   

Najzabawniejszy dowcip!

Gra polega na Najsmieszniejszym dowcipie tego lata! xD.

Zasady konkursu:

Zeby nie bylo chaosu zaplanowalem to zrobic tak ze kazda osoba moze powiedziec >JEDEN< swoj kawal. Kawalow jest nie ograniczona ilosc do momentu zamkniecia. Gdy zamkne piszenie postow po dlugim mysleniu zdecyduje najlepsza 3 ktorzy zastana nagrodzeni Mk. Gdy zobacze jak ktos sciaga kawaly lub je podrabia zostaje zbanowany na TYDZIEN.

1. Miejsce - 500 Mk (Czyli wartosc 5 istow)

2. Miejsce - 300 Mk (Czyli wartosc 3 istow)

3. Miejsce - 200 Mk (Czyli wartosc 2 istow)


Sadze ze 500 Mk to jest duza ilosc bo wysilku tu nie trzeba wsadzac . Oczywiscie beda konkursy owiele owiele lepiej punktowane

Offline

 

#2 2009-04-13 22:56:41

jimmy

Junior

12039029
Call me!
Sk±d: Polska
Zarejestrowany: 2009-04-13
Posty: 8
Punktów :   

Re: Najzabawniejszy dowcip!

Patrz idzie Ja¶ i małgosia ze szkoły ja¶ mówi gosia wejdz na drzewo dam ci 5 zł ona wchodzi daje jej kase przychodzi do mamy i mówi mamo dostałem 5 zł od jasia jak weszłam na drzewo a mama jej na to : "O¶ ty głupia on chciał tylko zobaczyć twoje majteczki" Następnego dnia ja¶ mówi gosia wejdz na drzewo dam ci 10 zł ona wchodzi daje jej kase przychodzi do mamy i mówi mamo dostałem 5 zł od jasia jak weszłam na drzewo a mama jej na to : "O¶ ty głupia on chciał tylko zobaczyć twoje majteczki". ja¶ mówi gosia wejdz na drzewo dam ci 20 zł ona wchodzi daje jej kase przychodzi do mamy i mówi mamo dostałem 5 zł od jasia jak weszłam na drzewo a mama jej na to : "O¶ ty głupia on chciał tylko zobaczyć twoje majteczki" a ona odpowiedziała "Ale dzi¶ byłam m±drzejsza nie założyłam majteczek.

                             Buahahahaha xDD Masz duze szanse xD

                            Edit By RadeQ


Pomogłem napisz o mnie dobrze. Free taxi, Pomoc Organ runs , Questy , Wp itp.
To ja i taki będe.    :0:

Offline

 

#3 2009-04-14 00:21:22

Fire_Ice_Pol

Junior

Zarejestrowany: 2009-04-14
Posty: 10
Punktów :   

Re: Najzabawniejszy dowcip!

to było niezłe dobra teraz ja to będzie długie Mama daje Jasiowi 50 zł i mówi Jasiu kup chleb masło i mleko tylko nie wydaj tych pieniędzy bo to nasze ostatnie do końca miesi±ca. Jasiu poszedł i zobaczył misia za całe 50 zł,kupił... Mama mówi Jasiu co¶ ty zrobił idĽ sprzedać tego misia.Poszedł do s±siadki a ta mhm z jakim¶ facetem (nie jej mężem) za 5 min wraca m±ż ta do szafy faceta i Jasia...
Jasiu mówi
-Kupi pan misia ?
-nie
-bo będe krzyczał ...
-dobra masz 50 zł i siedĽ cicho
-oddaj pan misia
-nie...
-bo będe krzyczał ...
-masz!
Akcja powtrza się 20 razy (lol) Jasiu przychodzi do domu z zakupami misiem i kup± kasy Mama mówi Jasiu co¶ ty zrobił kogo¶ ty okradł ... ID¬ SIĘ WYSPOWIADAĆ JUŻ! Jasio poszedł... W konfesionale...
-proszę księdza mam mały problem...
-słucham ?
-Ja w sprawie takiego misia ...
-SPIEPRZAJ NIE MAM JUŻ PIENIĘDZY! xD

Offline

 

#4 2009-04-14 08:17:36

jimmy

Junior

12039029
Call me!
Sk±d: Polska
Zarejestrowany: 2009-04-13
Posty: 8
Punktów :   

Re: Najzabawniejszy dowcip!

Znam to troche stare ale JARE


Pomogłem napisz o mnie dobrze. Free taxi, Pomoc Organ runs , Questy , Wp itp.
To ja i taki będe.    :0:

Offline

 

#5 2009-04-14 10:30:57

Fire_Ice_Pol

Junior

Zarejestrowany: 2009-04-14
Posty: 10
Punktów :   

Re: Najzabawniejszy dowcip!

No widzisz

Offline

 

#6 2009-04-14 10:55:57

RadeQ

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-13
Posty: 14
Punktów :   

Re: Najzabawniejszy dowcip!

Buhahahaa xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pracownicymzk.pun.pl www.lakierowankomotoryzacja.pun.pl www.logistyka09.pun.pl www.bulgariateam.pun.pl www.pokemon-arena-time.pun.pl