Diablo 2 - Magiczne Klejnoty

Strona poswiecona dla Magicznych Klejnotow


#1 2009-04-13 21:30:28

RadeQ

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-13
Posty: 14
Punktów :   

Diablo 2 - Magicze Klejnoty

Witam. Chcialbym powiedziec po co i dlaczego sa Mk - Magiczne klejnoty.

Co To Jest?

Sa ta klejnoty ktore maja za cel sprzedawac i kupowac przedmioty jak Ists , Hrs a nawet i Fg.

Po Co Nam Mk?

Chcialbym nie co powiekszyc Diablo 2 poprzez nowa rzecz zwana Mk. Mk to praktycznie to samo co Fg ale okreslona w inny sposub . Mk da luznosc by kupowac i sprzedawac przedmioty tak jak Fg ,lecz nie mozna ich kupowac przez SMS co powiem w nastepnym temacie. Mk sa legalne i dostarczane TYLKO PRZEZEMNIE. Osoby ktore mialy po 200zl na koncie w telefonie mogli se kupowac tysiace Fg wiec dla mnie to bezsensu ... Dlatego wprowadzilem nowa rzecz Mk.

Czemu nie mozna kupowac Mk przez SMS?

Sadze ze dla mnie jest bezsensu kupowanie Mk za SMS'y bo ktos co ma duzo pieniedzy moze zostac bogaczem i kupowac Perf itemy wiec to by bylo bezsensu... Mk mozna zdobyc w inny sposub dosc interesujacy .

Jak zdobyc Mk?

Mk mozna zdobyc tylko przez jeden sposub ktory mozna podzielic na czesci . Miedzy innymi ~~> Konkursy <~~ . Mk mozna wygrac przez konkursy np. Najlepszy dowcip itp. Tych konkursow bedzie duzo wiec nie ma czym sie przejmowac. Beda oczywiscie konkursy "Najlepszy gracz diablo" ktory bedzie najlepiej punktowany.

Planowalem jaka jest wartosc Mk i zdecydowalem ze 100 Mk to 1 Ist.

100 Mk - 1 Ist
200 Mk - 2 Ist
        ITP.


UWAGA PRZEKUPYWANIE MNIE ISTAMI LUB RZECZAMI TEGO TYPU JEST NIE DOPUSZCZALNE! OSOBA ROBIACA TAK ODRAZU DOSTAJE BANA ... NA ZAWSZE!.

Offline

 

#2 2009-04-13 22:40:18

Piteres

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-13
Posty: 1
Punktów :   

Re: Diablo 2 - Magicze Klejnoty

Ohh... Moj kochany kolego ze szkoly .. Dobrze sie spisales ... Zycze sukcesow A tak z gory znam sposub jak go przekupic ... Dajcie mu batonik!! Zadziala! xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.im2010.pun.pl www.pdm.pun.pl www.pandanda.pun.pl www.koksiki.pun.pl www.truebelivers.pun.pl